[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات نشریه::
آرشیو نشریه::
برای نویسندگان::
برای داوران::
تماس با ما::
پست الکترونیک::
::
استنادات گوگل اسکالر

Citation Indices from GS

AllSince 2014
Citations257216
h-index87
i10-index54
..
ثبت شده در

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
مطالب دانستنی

شرایط واحد مقالات علوم پزشکی

بیانیه انجمن جهانی سردبیران

..
:: راهنمای ارسال مقاله ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۸۷/۶/۲۵ | 

راهنمای ارسال مقاله

پیش از آغاز هر چیز باید شما به عنوان یک کاربر در سامانه، عضو شوید. برای عضویت در منوی «ثبت نام و اشتراک» روی زیر منوی «فرم ثبت نام» کلیک کنید و مراحل آمن را تا انتها طی نمایید. سپس با استفاده از نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود به سامانه وارد شوید.

قبل از آغاز مراحل ارسال و ارائه مقاله به مجله، دقت داشته‌باشید که لازم است موضوع مقاله با حوزه‌های مورد توجه مجله مطابقت داشته‌باشد و نیز ساختار و محتوای آن براساس ساختار و موازین مورد نظر مجله یکسان باشد برای این منظور بهتر است ابتدا «راهنمای نگارش مقاله» ، «شرایط واحد برای مقالات» و «بیانیه سیاست انجمن جهانی» را مطالعه کرده‌باشید.

دو فایل مقاله را در قالب یک فایل نوشتاری MsWord نسخه 2003  تهیه نمایید یکی از فایل‌ها باید فاقد نام نویسندگان و مشخصات آنان باشد. پس از آماده‌سازی این موارد، حال می‌توانید در منوی «برای نویسندگان» بر روی زیر منوی «فرم ارسال مقاله» کلیک نمایید. با این کار اولین مرحله از ارسال مقاله آغاز می‌شود. در این بخش یک صفحه‌ی راهنما باز می‌شود که مراحل ارسال را به شما نشان می‌دهد و با کلیک بر روی آخرین خط مراحل را ادامه خواهید داد.

شما باید برای ارسال مقاله مطابق مراحل زیر عمل کنید:
:: پر کردن فرم ثبت نام و ورود به وبگاه با نام کاربری اختصاصی
:: دریافت کد اختصاصی برای هر مقاله و تعیین مشخصات مقاله
:: پر کردن فرم ارسال مقاله و اطلاعات و مشخصات مربوطه
:: بررسی مقاله در صفحه شخصی و افزودن ضمایم و اطلاعات مرتبط
:: تایید نهایی مقاله برای آغاز بررسی آن
AWT IMAGE برای شروع مراحل اینجا را کلیک کنید.

با آغاز مراحل ارسال در سطر اول که ** در زیر آن مشخصات مقاله به چشم می‌خورد که همه‌ی موارد خواسته‌شده باید به دقت تکمیل شوند.

  • تعداد نویسندگان مقاله
    • در انتخاب تعداد نویسندگان دقت لازم را به عمل آورید زیرا در مراحل بعد، تعداد سطرهای جدول مشخصات نویسندگان مقاله که مجاز به ورود اطلاعات خواهیدبود، براساس این عدد تعیین می‌شود. برای مثال اگر عدد 2 را انتخاب کنید تنها اطلاعات و مشخصات دو نویسنده را می‌توانید وارد کنید. نویسنده‌ی پاسخگو هم جزء همین تعداد است و جداگانه محاسبه نمی‌شود، در مثال بالا یکی از دو نفر به عنوان نویسنده‌ی پاسخگو یا نویسنده‌ی مسئول معرفی می‌شوند.
  • موضوع مقاله
  • نوع مقاله
  • زبان مقاله

بروز خطا در هر یک از این موارد روند رسیدگی به مقاله را کند خواهدنمود.

با تکمیل این بخش بر روی دکمه‌ی  کلیک کنید.

در صفحه‌ی بعد، کادرهایی را مشاهده می‌نمایید که باید آن‌ها را تکمیل نمایید. تکمیل موارد ستاره‌دار ضروری هستند و عدم توجه به آن‌ها موجب اتلاف وقت شما و دوباره‌کاری خواهدشد.

در بخش چکیده با کلیک بر روی دکمه‌ی  تبدیل به کادر پیشرفته (ظاهر html واقعی)  می‌توانید از امکانات نوشتاری و ویرایشی بهتری استفاده کنید. با این کار امکان Copy&Paste را نیز در این بخش خواهیدداشت.

در زیر بخش «خلاصه مقاله» ، کلمات کلیدی را وارد سازید.

در بخش بعدی مشخصات و اطلاعات نویسندگان درج می‌شود. آن‌چه که مهم است آدرس پست الکترونیک همه‌ی نویسندگان باید در این قسمت درج شود. در غیر این‌صورت مراحل ثبت‌نام تکمیل نخواهدشد.

در سطر بعدی با کلیک روی دکمه‌ی می‌توانید فایل‌ها را مطابق راهنمای کنار آن برای مجله Upload کنید.

پس از درج هر دو فایل در صورتی که توضیح خاصی لازم باشد در کادر تعیین شده درج کنید.

برخی از مقالات حاصل انجام طرح‌هایی پژوهشی هستند، به منظور رعایت اصول اخلاقی این موارد را در کادرهای تعیین شده ثبت نمایید.

در آخر ضمن مطالعه‌ی جمله پایانی، دکمه‌ی   را فشار دهید تا به مرحله بعد بروید.

در این صفحه، دو گزینه را مشاهده می‌نمایید که کلیک بر روی گزینه‌ی اول شما را به صفحه‌ی شخصی و بخش وضعیت مقالات هدایت خواهدنمود. برای اطمینان بیش‌تر بهتر است فایل را یک‌بار Download نمایید و آن‌را به ویژه از نظر حجم با فایل موجود در رایانه‌ی خود مقایسه کنید تا از صحت ارسال مطمئن شوید. برای این‌کار در مقابل «کل مقالات ارسال شده» بر روی مشاهده کلیک کنید تا در کادر زیر آن فهرست مقالات ظاهر شود. با کلیک بر روی ایکون زیر دریافت فایل می‌توانید فایل را Download کنید. در صورت اطمینان از صحت Upload فایل، بر روی عبارتی که با خط قرمز درج شده‌است کلیک کنید تا مراحل ارسال نهایی شود و پیام ثبت و ارسال موفقیت‌آمیز را در صفحه‌ی بعد مشاهده کنید.

 

 
 
 
 
 
 

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 6981 بار   |   دفعات چاپ: 1738 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 675 بار   |   0 نظر
مجله طب جانباز Iranian Journal of War and Public Health
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 47 queries by YEKTAWEB 3876